K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K-dorama/movie CZ Komunita

Komunita pro všechny, kteří z jakéhokoliv důvodu sledují korejská dramata či filmy. Sdílejte všechno co se vám líbí, piště názory, diskutujte, doporučujte či odrazujte!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 City Hunter

Goto down 
+24
mirka
Katuschka
claudie20
vacadko99
shadow.watch
tomik1976
sharra
minyop
hosikaka
cindy80
nadya
teresia92
wilicek...
Bbiribbomie
Slečna K
Oh-hani
kate23
Zuzlinka
Martina
pajulinka.94
Magraata
12ewa8
nicco
Babu
28 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Babu
Admin
Babu


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 01. 11
Age : 36
Location : Praha

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyMon Jun 06, 2011 1:02 am



Naposledy upravil Babu dne Tue Feb 07, 2012 2:41 am, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
https://facebook.com/babu.the.batman

AutorZpráva
Babu
Admin
Babu


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 01. 11
Age : 36
Location : Praha

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Pátý díl   City Hunter - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 8:14 pm

Zrovna se chystám nahrát pátý díl Smile děkuju všemza trpělivost Smile
Návrat nahoru Goto down
https://facebook.com/babu.the.batman
Martina




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 08. 07. 11

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyFri Dec 16, 2011 8:56 pm

děkuju děkuju děkuju moooc Very Happy
Návrat nahoru Goto down
wilicek...




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 14. 12. 11

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 1:26 am

Taky strasne moc dekuju za dalsi dilek, a jsem ti strasne vdecna, ze to prekladas Smile
Návrat nahoru Goto down
Zuzlinka




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 07. 08. 11
Age : 32

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptySun Dec 18, 2011 2:27 am

Vážně moc moc moc velký dík! I love you cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
Bbiribbomie

Bbiribbomie


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 22. 10. 11

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyMon Jan 09, 2012 12:48 am

Vázne! ?? Very Happy No to je super! Diky teším sa! cheers
Návrat nahoru Goto down
teresia92




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 24. 01. 12

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyTue Jan 24, 2012 4:47 pm

ahoj všichni! jsem tady prvně a nevím jak to tady chodí. jen jsem se chtěla zeptat.. toto dorama má prý mít kolem dvaceti dílů? pokračuje se v překladu? Smile t.
Návrat nahoru Goto down
nadya




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 01. 12

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: překlad?   City Hunter - Stránka 2 EmptySat Jan 28, 2012 10:48 am

Ahoj, bude se pokračovat v překladu?

Když tak bych některé díly udělala, pokud budete mít zájem a nebude vadit, že by byly ode mě.

Dělala bych díly 7,8,9,10,11.
Návrat nahoru Goto down
nicco




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 10. 06. 11

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyTue Jan 31, 2012 12:40 pm

Ahoj, musím říct, že z mého pohledu díváka, by bylo super - pokud by měla Babu zájem - kdyby jste na překladu spolupracovaly, alespoň by to šlo rychleji.
Nadya: možná napiš Babu sem: http://www.nurami.com/dorama/item/city-hunter
Návrat nahoru Goto down
nadya




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 01. 12

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyTue Jan 31, 2012 1:59 pm

Napsala jsem tedy i tam. Doufám, že se Babu brzo ozve.

Na 7 i tak již pracuji.
Návrat nahoru Goto down
Babu
Admin
Babu


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 01. 11
Age : 36
Location : Praha

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyTue Feb 07, 2012 12:08 am

Ahoj,

omlouvám se, vůbec jsem neměla čas něco kontrolovat >.< Neodpovídala jsem...
každopádně jsem zpět a zrovna se chystám nahrát další díl, pomocnici na překlad už jsem přibrala, takže to půjde líp. Pokud si chceš CH přeložit rychleji, je to na tobě Wink Kdyby jsi chtěla ale titulky posílat tady, musela bych je upravit >.< (vím, možná je to ošklivé, ale nemám ráda když se na jednom webu sdílí titulky a v každém díle je znát, že to překládá jiný člověk. přeci jen, každý bere jinak kdo mluví spisovně a kdo ne, kdo koho jak oslovuje a tak podobně... Takže proto říkám, klidně překládej a uploaduj kde chceš ^^ Ale kdyby to bylo tady, musela bych titulky sjednotit a nerada bych se tě tím dotkla...
Návrat nahoru Goto down
https://facebook.com/babu.the.batman
Babu
Admin
Babu


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 01. 11
Age : 36
Location : Praha

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyTue Feb 07, 2012 2:43 am

6. díl přidán Smile Předchozí epizody jsem ještě nenahradila funkčními odkazy po zrušení Megauploadu, ale postupně na tom zapracuju Smile Díky za pochopení.
Návrat nahoru Goto down
https://facebook.com/babu.the.batman
Zuzlinka




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 07. 08. 11
Age : 32

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyTue Feb 07, 2012 9:05 am

Díky moc! Smile
Návrat nahoru Goto down
Magraata

Magraata


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 31. 03. 11

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyTue Feb 07, 2012 11:59 am

Díky za šestku. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Martina




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 08. 07. 11

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyTue Feb 07, 2012 2:13 pm

Taky moc děkuju Smile
Návrat nahoru Goto down
cindy80

cindy80


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 05. 07. 11
Age : 44

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyTue Feb 07, 2012 8:37 pm

Děkuji za titulky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
nicco




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 10. 06. 11

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyTue Feb 07, 2012 9:54 pm

Ahoj, taky děkuji za další titulky.
Jsem ráda, že pokračuješ a tenhle super seriál tak budu moct dokoukat v "češtině".
Návrat nahoru Goto down
hosikaka




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 09. 01. 12

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyWed Feb 08, 2012 10:58 am

Jupíí díky moc za 6. díl Smile už se na něj těším Very Happy
Návrat nahoru Goto down
nadya




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 01. 12

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyThu Feb 09, 2012 1:05 am

Babu napsal:
Ahoj,

omlouvám se, vůbec jsem neměla čas něco kontrolovat >.< Neodpovídala jsem...
každopádně jsem zpět a zrovna se chystám nahrát další díl, pomocnici na překlad už jsem přibrala, takže to půjde líp. Pokud si chceš CH přeložit rychleji, je to na tobě Wink Kdyby jsi chtěla ale titulky posílat tady, musela bych je upravit >.< (vím, možná je to ošklivé, ale nemám ráda když se na jednom webu sdílí titulky a v každém díle je znát, že to překládá jiný člověk. přeci jen, každý bere jinak kdo mluví spisovně a kdo ne, kdo koho jak oslovuje a tak podobně... Takže proto říkám, klidně překládej a uploaduj kde chceš ^^ Ale kdyby to bylo tady, musela bych titulky sjednotit a nerada bych se tě tím dotkla...

Ahoj!

Dobře, ať vím na čem jsem, když tak pošlu jedny titulky, ať víš jaké je mám a buď je uznáš nebo ne.

Zatím ahoj
nadya
Návrat nahoru Goto down
nicco




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 10. 06. 11

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyThu Feb 09, 2012 11:02 pm

nadya: A v případě, že by vám spolupráce nedopadla, neuvažuješ o nějakém vlastním překladu. Titulků ke korejským akčním a romcom seriálům není nikdy dost Smile .
Návrat nahoru Goto down
nadya




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 01. 12

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyFri Feb 10, 2012 3:16 am

nicco napsal:
nadya: A v případě, že by vám spolupráce nedopadla, neuvažuješ o nějakém vlastním překladu. Titulků ke korejským akčním a romcom seriálům není nikdy dost Smile .

Chystám se na seriál Athena , a Road Number One .

City Hunter byl první korejský seriál co jsem viděla. Před týdnem jsem dokoukala na IRIS - a tento seriál přímo miluju, něco ve stylu 24 Hodin, aspoň mi to tak později připadalo. Nemohla jsem se od toho odrthnout, klidně to mohlo skončit 17 dílem.
Jen mě štve ten konec, co to jen udělali....prý to tak korejci ale dělají. Crying or Very sad Vzpamatovala jsem se z toho dva dny.

Nebo máte nějaký tip na seriál co byste chtěli přeložit?

Návrat nahoru Goto down
nadya




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 01. 12

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptySat Feb 11, 2012 3:13 am

Babu napsal:
Ahoj,

omlouvám se, vůbec jsem neměla čas něco kontrolovat >.< Neodpovídala jsem...
každopádně jsem zpět a zrovna se chystám nahrát další díl, pomocnici na překlad už jsem přibrala, takže to půjde líp. Pokud si chceš CH přeložit rychleji, je to na tobě Wink Kdyby jsi chtěla ale titulky posílat tady, musela bych je upravit >.< (vím, možná je to ošklivé, ale nemám ráda když se na jednom webu sdílí titulky a v každém díle je znát, že to překládá jiný člověk. přeci jen, každý bere jinak kdo mluví spisovně a kdo ne, kdo koho jak oslovuje a tak podobně... Takže proto říkám, klidně překládej a uploaduj kde chceš ^^ Ale kdyby to bylo tady, musela bych titulky sjednotit a nerada bych se tě tím dotkla...


Mám hotové titulky k devátému dílu.
Babu, mohla bys mi dát e-mailovou adresu, ať ti je mohu poslat? Když ti píšu soukromou zprávu, tak mi to háže, že zpráva nebyla odeslána. Nebo mi můžeš přímo napsat na e - mail cruznadya@centrum.cz

Uvidíš jak se ti budou zamlouvat, dej prosím vědět.

nadya
Návrat nahoru Goto down
Bbiribbomie

Bbiribbomie


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 22. 10. 11

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyMon Feb 20, 2012 10:16 pm

Díky! I love you
Návrat nahoru Goto down
minyop




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 30. 01. 12

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyFri Feb 24, 2012 4:25 pm

veľmi pekne ďakujem za titulky.

minyo
Návrat nahoru Goto down
kate23




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 08. 11

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptySun Feb 26, 2012 5:05 pm

Ahoj, moc Vám děkuji za titulky :-) Měla bych jednu prosbičku, chtěla jsem si stáhnout titulky k 6 dílu, ale nějak to nejde :-( po kliknutí na odkaz mi to vyhodí jen modrou stránku http://www.mediafire.com/ s obrázkem složky ke startu uploadu, ale nikde neni tlačítko download souboru. Zkusila jsem to i u předchozích titulek, a je to ten samý problém. Nešlo by je nahodit na jiný server? Díiky :-)
Návrat nahoru Goto down
nicco




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 10. 06. 11

City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 EmptyMon Feb 27, 2012 8:11 pm

kate23 napsal:
Ahoj, moc Vám děkuji za titulky :-) Měla bych jednu prosbičku, chtěla jsem si stáhnout titulky k 6 dílu, ale nějak to nejde :-( po kliknutí na odkaz mi to vyhodí jen modrou stránku http://www.mediafire.com/ s obrázkem složky ke startu uploadu, ale nikde neni tlačítko download souboru. Zkusila jsem to i u předchozích titulek, a je to ten samý problém. Nešlo by je nahodit na jiný server? Díiky :-)
Kate23: Ahoj, měla jsem obdobný problém. Titulky si kdyžtak můžeš stáhnout třeba zde - http://www.nurami.com/dorama/item/city-hunter .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





City Hunter - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: City Hunter   City Hunter - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
City Hunter
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
K-dorama/movie CZ Komunita :: CZ titulky :: CZ titulky - doramata-
Přejdi na: