K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K-dorama/movie CZ Komunita

Komunita pro všechny, kteří z jakéhokoliv důvodu sledují korejská dramata či filmy. Sdílejte všechno co se vám líbí, piště názory, diskutujte, doporučujte či odrazujte!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Veronika (>_<)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
veveriiik

veveriiik


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 06. 01. 11
Age : 32
Location : Orlová-Město

Veronika (>_<) Empty
PříspěvekPředmět: Veronika (>_<)   Veronika (>_<) EmptyThu Jan 06, 2011 10:11 pm

Datum narození: 5.2.1992

Bydliště: Orlová-Město (kousek od Ostravy)

Něco o mě: Ahojky jmenuju se Veronika. Všichni o mě říkají, že jsem strašný flegmoš. No je to pravda, ale umím se naštvat až tak že všechno lítá vzduchem. Miluju zvířata a nejvíce psy a koně. Moje závislost je moje fenka německého ovčáka Daisy. Chodím s ní na cvičák a jo jde to Very Happy Udělala jsem ji i webovky, tak jestli chce tak www.no-daisy.webnode.cz Jinak strašně zbožňuju hudbu a to nejvíce k-pop a i někdy j-pop. Ale i někdy si poslechnu Simple plan, PATD, Billy Talent, My chemical romance, Good Charlotte, Paramore, Blink 182, Fall out boy, atd. Jsem citlivý a stydlivý člověk Very Happy

Já a K-doramas/movies:
Tak poprvé jsem vidělala japonské dorama Mei-chan no Shitsuji. Nadchlo mě to tak jsem začala sledovat tak různě. A potom jsem shlédla Attack on the Pin-up Boys Very Happy Very Happy a od toho jsem začala i poslouchat SuJu a pak celý k-pop svět Very Happy, jinak jsem ještě viděla A millionaire’s first love a coffee prince. Já vím moc toho není, ale já to napravím Very Happy

Mé oblíbené: no tak to já neřeknu Very Happy já mám všechno oblíbené Very Happy

Jak jsem se sem dostal/a: na FB jsem viděla odkaz Very Happy tak proč se nepřidat že Very Happy

Kontakt:
Facebook, Twitter
Návrat nahoru Goto down
http://www.veveriiik.blog.cz
Babu
Admin
Babu


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 01. 11
Age : 36
Location : Praha

Veronika (>_<) Empty
PříspěvekPředmět: ^^   Veronika (>_<) EmptyFri Jan 07, 2011 12:53 pm

Aaaa vítej ^^ Konečně tu nejsem jediná s profilem xD!
A neboj Very Happy To vůbec nevadí že toho zatím moc není Very Happy To se dá rychle napravit Very Happy Od toho jsme tady, že flower
Návrat nahoru Goto down
https://facebook.com/babu.the.batman
veveriiik

veveriiik


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 06. 01. 11
Age : 32
Location : Orlová-Město

Veronika (>_<) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veronika (>_<)   Veronika (>_<) EmptySun Jan 09, 2011 2:01 pm

Babu napsal:
Aaaa vítej ^^ Konečně tu nejsem jediná s profilem xD!
A neboj Very Happy To vůbec nevadí že toho zatím moc není Very Happy To se dá rychle napravit Very Happy Od toho jsme tady, že flower

flower
Návrat nahoru Goto down
http://www.veveriiik.blog.cz
Sponsored content





Veronika (>_<) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Veronika (>_<)   Veronika (>_<) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Veronika (>_<)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
K-dorama/movie CZ Komunita :: Profily členů :: Profily členů-
Přejdi na: