K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K-dorama/movie CZ Komunita

Komunita pro všechny, kteří z jakéhokoliv důvodu sledují korejská dramata či filmy. Sdílejte všechno co se vám líbí, piště názory, diskutujte, doporučujte či odrazujte!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Chrystelle

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Chrystelle

Chrystelle


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 10. 03. 11

Chrystelle Empty
PříspěvekPředmět: Chrystelle   Chrystelle EmptyThu Mar 10, 2011 12:41 pm

Datum narození: 1977

Bydliště: Morava

Něco o mně: Miluji K-pop, J-pop, korejská, japonská, ale např. i taiwanská dorama. Nic jiného už prakticky ani nesleduji, až na anime, to je taky má srdcovka na kterou nedám dopustit. I love you Mezi mé další závislosti patří také mangy, takže na další záliby mi už ani nezbývá čas. Very Happy

Já a K-doramas/movies: Úplně první dorama, které jsem viděla, bylo Mei-chan no Shitsuji, poté Koizora a pak už jsem jela jedno dorama za druhým jako správný závislák. Laughing Začala jsem tedy japonskými, protože jsem díky anime měla přeci jen blíže k japonštině. Později jsem ze zvědavosti koukla na korejskou verzi japonského Hana Yori Dango - Boys Before Flowers, čímž se rozjela moje další závislost, a to na skupině SS501, díky které jsem začala sledovat korejské show a později všechna korejská dorama, co mi přišly pod ruku. Laughing

Mé oblíbené: Dorama nedokážu určit, líbily se mi, až na pár vyjímek, všechny, které jsem viděla. Možná to úplně nej pro mě je Full House. I love you
Z Movies by to byly např. tyto:
Antique Bakery, Virgin Snow, Fly Daddy Fly.
Z K-popu je to SS501 jednoznačně na prvním místě a potom Rain, MBLAQ, C.N. Blue, F.T. Island a další.... Ráda si poslechnu jakoukoliv dobrou korejskou či japonskou hudbu.

Seznam Doramas, které jsem zatím viděla:
9 End 2 Outs
A Love to Kill
Bad Guy
Boys Before Flowers
Cinderella's Sister
Coffee Prince
Dal Ja's Spring
Dream High
Fly Daddy Fly
Fugitive: Plan B
Full House
Gokusen
Goong
Goong S
Hallo!Miss
Hana Yori Dango
Hanazakari no Kimitachi E
Iljimae
Lady Castle
Love Story In Harvard
Mackerel Run
Mary Stayed Out All Night
Mei-chan no Shitsuji
My Girl
My Princess
Nobuta Wo Produce
Oh! My Lady
Personal Taste
Romantic Princess
Rescue
Rookies
Secret Garden
Shining Inheritance
Strawberry On The Shortcake
Sungkyunkwan Scandal
Tatta Hitotsu No Koi
Witch Yoo Hee
Why Why Love
Yamato nadeshiko shichi henge
You're Beautiful

A nesmím zapomenout na úžasné minidrama od DBSK - Dangerous Love, které mě také totálně dostalo. Laughing

Jak jsem se sem dostala: Náhodou, když jsem dodatečně prohledávala net, jestli někdo nezačal překládat do češtiny dorama Iljimae.

Kontakt: YouTube
Návrat nahoru Goto down
Babu
Admin
Babu


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 01. 11
Age : 36
Location : Praha

Chrystelle Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chrystelle   Chrystelle EmptyThu Mar 10, 2011 1:06 pm

Vítej! Smile Konečně další, kdo o sobě něco napsal Smile Jinak vzhledem k tvým oblíbeným filmům (Fly, Daddy, Fly a Virgin Snow) a taky vzhledem k Iljimae a ke tvé ikonce, předpokládám, že máš alespoň trochu ráda Junkiho... Pokud by jsi chtěla, koukni na tenhle event na facebooku - Narozeninový dárek pro Junkiho. Čím víc nás bude, tím lépe se nám bude dárek pořizovat, posílat a tak dále Wink
Návrat nahoru Goto down
https://facebook.com/babu.the.batman
 
Chrystelle
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
K-dorama/movie CZ Komunita :: Profily členů :: Profily členů-
Přejdi na: