K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K-dorama/movie CZ Komunita

Komunita pro všechny, kteří z jakéhokoliv důvodu sledují korejská dramata či filmy. Sdílejte všechno co se vám líbí, piště názory, diskutujte, doporučujte či odrazujte!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Paulinegrint

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
paulinegrint

paulinegrint


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 17. 04. 11
Age : 31
Location : Czech Republic

Paulinegrint Empty
PříspěvekPředmět: Paulinegrint   Paulinegrint EmptySun Apr 17, 2011 3:13 pm

Datum narození: 18.1.1993

Bydliště: Malá vesnička blízko Olomouce Smile

Něco o mě: Tohle vypisovat vždy nesnáším Very Happy ale budiž Smile jsem normálně nenormální holka ze střední, která se narozdíl od svých vrstevnic nepovaluje o víkendu po barech Very Happy myslím si, že hodně lidí si myslí, že jsem ta tichá, ale většinou to bývá tím, že si s těmi danými lidmi bohužel nemám co říct Very Happy pokud jsem ve společnosti těch "svých"... to už jsem podle mého až moc aktivní a někdy si s odstupem času říkám, co jsem to proboha prováděla Very Happy jinak miluju k-pop, korejská doramata (jinak bych tu nebyla Very Happy), své jedinečné přátele, kterých je sice málo, ale za to to jsou ti pravý Smile, své rodiče, svého mazlíčka Very Happy, angličtinu (což se mi u těch doramat zíjdě Very Happy)... a musím držet bezlepkovou dietu Mad jeden z nějvětších opruzů v mém životě

Já a K-doramas/movies: No tak předně asi jak jsem se k tomuhle vůbec dostala Very Happy kámoška mě dovrtala do Naruta, od Naruta k japonským dramatům a pak přímo ke K-doramatům a filmům Smile) a teď už spíše jenom ty korejské věci Smile) ikdyž na japonská dramata se taky někdy kouknu Smile

Mé oblíbené: You're beautiful, My girlfriend is a gumiho, Secret Garden, Full House, Coffee prince, Sungkyunkwan scandal, 49 days, ... je jich šíleně moc Very Happy

Jak jsem se sem dostal/a: Přes facebookovou stránku K-dorama/movie CZ komunita Smile

Kontakt:
Youtube
Tumblr
Mydramalist
Návrat nahoru Goto down
Babu
Admin
Babu


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 01. 11
Age : 36
Location : Praha

Paulinegrint Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paulinegrint   Paulinegrint EmptyMon Apr 18, 2011 12:25 pm

Uuuu vítej! ^^
Malá vesnička poblíž olomouce? Sama jsem bydlela hned ve třech takových malých vesničkách u Olomouce (dobře ty další dvě už byly spíš velké vesnice, ale ta první stoprocentně malá Very Happy).... Odkud jsi přesně, jestli to není tajný?
Návrat nahoru Goto down
https://facebook.com/babu.the.batman
paulinegrint

paulinegrint


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 17. 04. 11
Age : 31
Location : Czech Republic

Paulinegrint Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paulinegrint   Paulinegrint EmptyMon Apr 18, 2011 3:39 pm

Děkuju Smile
Bydlím ve vesnici Kokory Smile a ty si bydlela kde?
Návrat nahoru Goto down
Babu
Admin
Babu


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 01. 11
Age : 36
Location : Praha

Paulinegrint Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paulinegrint   Paulinegrint EmptyMon Apr 18, 2011 3:50 pm

Tak to jo Smile Občas jsme projeli kolem Very Happy Ten název si pamatuju Smile Já bydlela v Kožušanech Tážalech... Pak později ve Velké Bystřici a ještě v Hlubočkách, ale to už bystřice byla uznaná městem a HLubočky byly tuším město pořád Smile
Návrat nahoru Goto down
https://facebook.com/babu.the.batman
paulinegrint

paulinegrint


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 17. 04. 11
Age : 31
Location : Czech Republic

Paulinegrint Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paulinegrint   Paulinegrint EmptyMon Apr 18, 2011 6:32 pm

V Hlubočkách? Tam bydlí jedna moje bývalá spolužačka Smile a ve Velké Bystřici jsem myslím jednou byla Smile
Někdo zná Kokory... Cool Cool
Návrat nahoru Goto down
Babu
Admin
Babu


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 01. 11
Age : 36
Location : Praha

Paulinegrint Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paulinegrint   Paulinegrint EmptyMon Apr 18, 2011 6:35 pm

Very Happy:D:D Jojo, svět je malej .) A náhodou, název Kokory mi přijde fakt úžasnej Very Happy SKORO jako "Srdce" japonsky Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
https://facebook.com/babu.the.batman
paulinegrint

paulinegrint


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 17. 04. 11
Age : 31
Location : Czech Republic

Paulinegrint Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paulinegrint   Paulinegrint EmptyTue Apr 19, 2011 6:25 pm

Kokora :DDD no pravda, nad tím jsem nikdy nepřemýšlela Very Happy bohužel Kokory se vždy spojovaly ohledně podobnosti s jiným slovem lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Paulinegrint Empty
PříspěvekPředmět: Re: Paulinegrint   Paulinegrint Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Paulinegrint
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
K-dorama/movie CZ Komunita :: Profily členů :: Profily členů-
Přejdi na: