K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K-dorama/movie CZ Komunita

Komunita pro všechny, kteří z jakéhokoliv důvodu sledují korejská dramata či filmy. Sdílejte všechno co se vám líbí, piště názory, diskutujte, doporučujte či odrazujte!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 JAK MÁ VYPADAT PROFIL

Goto down 
AutorZpráva
Babu
Admin
Babu


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 01. 11
Age : 36
Location : Praha

JAK MÁ VYPADAT PROFIL Empty
PříspěvekPředmět: JAK MÁ VYPADAT PROFIL   JAK MÁ VYPADAT PROFIL EmptyWed Jan 05, 2011 1:15 am

Každý zaregistrovaný v tomto fóru by si měl najít čas na vytvoření vlastního profilu.
Nick si zvolte takový, jaký používáte (budete používat nebo by jste používali) na stránkách www.kdmcz.wordpress.com)
Vlastní profil si vytvoříte tak, že ZDE kliknete na tlačítko "Nové téma" a zkopírujete a vyplníte následující tabulku:

Datum narození:

Bydliště:

Něco o mě:

Já a K-doramas/movies:

Mé oblíbené:

Jak jsem se sem dostal/a:

Kontakt:

Předchozí informace by neměly chybět v žádném z profilů. (NICK napište do názvu příspěvku) Co si chcete do profilu přidat navíc je už čistě jen na vás! Nemáte žádné omezení (kromě všeho, co by porušovalo pravidla fóra). Profil je čistě váš. Můžete na sebe prásknout cokoliv chcete včetně barvy ponožek Smile

POZOR
Profil, který se vám zobrazí po kliknutí na tlačítko "Profil" není vaším profilem, který vyplníte a vložíte. Tento profil je pouze profil fóra, který můžete a nemusíte upravovat. Jedná se hlavně o vaše personální nastavení, vaši ikonku, vaše motto a podobně. Pokud budete chtít editovat svůj profil v komunitě (tzn. ten, který ručně vložíte), musíte si ho ZDE najít a upravit.
Návrat nahoru Goto down
https://facebook.com/babu.the.batman
 
JAK MÁ VYPADAT PROFIL
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
K-dorama/movie CZ Komunita :: Pravidla :: Základní pravidla-
Přejdi na: