K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K-dorama/movie CZ Komunita

Komunita pro všechny, kteří z jakéhokoliv důvodu sledují korejská dramata či filmy. Sdílejte všechno co se vám líbí, piště názory, diskutujte, doporučujte či odrazujte!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 9pitris

Goto down 
AutorZpráva
9pitris




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 09. 01. 11

9pitris Empty
PříspěvekPředmět: 9pitris   9pitris EmptyTue Jan 11, 2011 7:50 pm

Datum narození: 21.01.1995

Bydliště: 14 let to byly Chabařovice a teď je to Chlumec.

Něco o mě: Tak jsem pohodová holka, která zbožňuje své přátele, rodinu, filmy, HUDBU( K-POP a J-ROCK) . Z ročních období mám nejraději zimu a podzim a ze všeho nejvíc miluju když padá sníh nebo když prší. Jsem malého vzrůstu, mám hnědo-zelené oči, které mění barvu podle nálady XD. Tím že se mi líbí k-pop atd. tak se mi pochopitelně líbí i a-eska( moje přezdívka pro asiaty Smile ) Na nich sem i hrozně líbí jejich úsměv a jejich úžasné oči ( každeym iřiká že je mají všichn istejný ae podle mě ne . Já třeba když poslouchám skupinu nebo koukám na film a je tam nějaký a-esko který mi někoho připomíná tka se zaměřim do očí a podle nich ho bud poznám nebo k někomu přisoudim. XD jejich oči= poznávací znamení miluju je!

Já a K-doramas/movies: No jelikož já a jazyky to nejde dohromady tak se koukám zásadně na dorama s českými nebo slovenskými titulky . Ae ve škole se už lepšim v angličtině dokonce když koukám na nějakey pořád třeba star king nebo tak jak maj anglický titulky tka si ž něco přeložim tkaže možná jednou se bduu kouakt i v ájině Smile)) lol!

Mé oblíbené: oblíbené??? co oblíbené? skupina, herec, barva, období, znamení????
oblíbená skupina- shinee,u-kiss, beast, bigbang,infinite,mblaq,suju,rain,se7en,dbsk,ss501,dalmations, teen top,2pm,2am,kat-tun,news,sug,alice nine,f.cuz,ze:A, guyz,2ne1 jeidná holčičí skupina lol!
herec- kim hyun joong
barva.černá
období-podzim, zima
znamení- vodnář

Jak jsem se sem dostal/a: pomocí babůůů Smile

Kontakt:jsem na facebooku jako Paťuška Bleška K


Návrat nahoru Goto down
 
9pitris
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
K-dorama/movie CZ Komunita :: Profily členů :: Profily členů-
Přejdi na: