K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Přihlaš se!
K-dorama/movie CZ Komunita
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

K-dorama/movie CZ Komunita

Komunita pro všechny, kteří z jakéhokoliv důvodu sledují korejská dramata či filmy. Sdílejte všechno co se vám líbí, piště názory, diskutujte, doporučujte či odrazujte!
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Babu

Goto down 
AutorZpráva
Babu
Admin
Babu


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 05. 01. 11
Age : 36
Location : Praha

Babu Empty
PříspěvekPředmět: Babu   Babu EmptyWed Jan 05, 2011 8:13 pm

Datum narození: 17. 2. 1988

Bydliště: Praha

Něco o mě: Jsem Batman. A jsem šílená (což jste jistě poznali podle toho, že jsem Batman).
JInak jsem extrémně komunikativní (když se mi chce) a kdo mě zná, tak (doufám) ví, že upřímná a nelžu Razz
Co se týče mé osoby, narodila jsem se v Olomouci, pocházím z mrňavé vesničky u Olomouce (Kožušany Tážaly) a pak jsem se tak různě stěhovala po republice, až jsem skončila v Praze. Odkud se už ani nehnu (pokud to nebude mimo ČR).
Když mě něco baví, tak do toho jdu naplno. A mě baví skoro všechno. Takže jsem extrémně zaneprázdněný člověk (kdo mě zná, myslím, že potvrdí Razz)
V mém životě je pro mě nejdůležitějších jen pár věcí.
1 - Mí přátelé a rodina (mezitím nedělám moc rozdíly). Tak nějak nežiju pro sebe, ale pro ně. Nechci tím říct, že jsem nějakej záchranář nebo anděl spásy. To bohužel nezvládám a mnohdy to bývá naopak. Chci tím jen říct, že nemít kolem sebe lidi, na kterých mi záleží a kterým (doufám aspoň některým Razz) záleží na mě, tak nějak by pro mě ten život neměl smysl.
2 - Hudba. Původně (když vynechám dětství, který ovládali Kelly Family, Lunetic, Hanson a Hurvínkova diskotéka) jsem rockerka a metalistka a tohle jádro se mě samozřejmě drží dodnes a nikdy se nesmaže. K tomu se ovšem přidalo pár dalších žánrů (J-rock připisuju k rocku a metalu) a to hlavně k-pop, díky kterému jsem tak nějak tolerantnější i k ostatní hudbě.
3 - Moje chlupaté osobní monstrum jménem Isabella (Bernský salašnický pes)
4 - Samozřejmě ,že filmy, dramata, doramata, duramata, říkejte tomu jak chcete.

Když se ke mě někdo chová hezky, považuju ho za přítele. A je mi jedno, jak dlouho ho znám.
Když mě někdo nemá rád - na rovinu - je mi ukradenej. Pokud mě nemáte někdo rád, tak si mě prostě nevšímejte.
Jsem taková jaká jsem. Měnit se nehodlám.
Kdo zná, zná. Kdo nezná, možná pozná. Kdo nepozná, o nic nepřijde ^^

Já a K-doramas/movies:Má závislost. když mám náhodou chvilku volnou, téměř na 100% je jasný, že budu koukat na nějaké to k-dorama nebo film. Když chvilku nemám, ale mám chu´t, tak si tu chvilku udělám a je mi jedno na úkor čeho. Nějak nevím, jak dlouho tohle všechno sleduju. Nebude to asi nijak extrémní doba a ještě jsem neviděla zdaleka všechno z toho ,co chci (i nechci, ale stejně na to kouknu), ale jedno můžu říct rovnou. Tahle závislost se potáhne do té doby, dokud bude Korea existovat a produkovat^^

Mé oblíbené: Eeeewww toho je extrémně moc. Jsem dost snášenlivá a na všem hledám to dobré, takže mám ráda téměř všechno. Nicméně můžu vyjmenovat pár věcí jako BBF, Iljimae, Playful Kiss, Fugitive: Plan B, Antique Bakery, Kimův ostrov, Fly, daddy, fly a..... A no prostě hrozně moc dalších Smile

Jak jsem se sem dostal/a:*rozhlíží se kolem*..... Tak nějak jsem to tu založila. Asi... By bylo zvláštní, kdybych tu tedy nebyla Very Happy

Kontakt: Nejčastěji a nejspolehlivěji mě najdete na Facebooku. Pokud mě chcete najít na skypu, hledejte BabuTheBatman. ICQ (používám téměř jen v práci) - 408219111. Pokud chcete jiný kontakt, tak si řeněte^^
Návrat nahoru Goto down
https://facebook.com/babu.the.batman
 
Babu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ILJIMAE

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
K-dorama/movie CZ Komunita :: Profily členů :: Profily členů-
Přejdi na: